تبلیغات
بفرمائید حقیقت! گوارای وجودتان! - اگر مبدع و مبتکر نیستید( که لابد هستید!) لااقل هنر تقلید و کپی داشته باشید!

اگر مبدع و مبتکر نیستید( که لابد هستید!) لااقل هنر تقلید و کپی داشته باشید!

 

نوشته شده توسط:محمدرضا

مخاطب من همه ی کسانی هستند که پیشنهاد من به آنها مربوط می شود!! 

مسئولان فرهنگی انقلاب جهانی امام خمینی (ره)! آقایان بزرگوار! شما بعد از بیداری اسلامی و در ایامی که خود انقلابیون معترف به الگو بودن انقلاب اسلامی هستند و جوانان انقلابی منطقه سخت نیازمند هدایت و الگو هستند،برای هدایت و رساندن خون و فرهنگ سالم به بدنه جامعۀ اسلامی چه تدبیری اندیشیده اید؟ در فرصتی که جوانان کشورهای مختلف چشم و نگاه و حتی امیدشان به شما و خط شما دوخته شده، از این فرصت و برای خط دهی چه استفاده ای نموده اید؟!  آقایان! لطفاً اگر در این زمینه اهل ابتکار و نوآوری نیستید ( که لابد هستید)، لااقل اهل تقلید باشید...!!

بله، تقلید کنید؛ از همان هایی که دشمنمان هستند؛ از همان هایی که با نوآوری و همین ابتکارشان سالهاست خون و فرهنگ آلوده ومسمومشان را به جامعه جهانی، به ما تزریق کرده و می کنند و مردم جهان هم علت این مسمومیت و اختلال و ریپ زدنشان در اخلاق و اجتماع و زندگی را نمی فهمند.

غرب بعد از رنسانس علاوه بر صنعت در زمینه های مختلف از سیاست و اقتصاد و هنر گرفته تا اخلاق و عرفان و تمدنی که نداشت خود را الگو و مراد معرفی کرد و به بهانه های گوناگون ، کنفرانس و اتحادیه و جشنواره های رنگارنگ و متفاوتی ، در هر زمینه ای که به فکرتان برسد، تأسیس کرد و در قالب فرهنگ و هنر با تندیس و مدال، فرهنگ مسموم و زهر آلود خود را به همگان قالب نمود.

من فقط یک نمونه از آن را بیان می کنم تو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل!!

شخصی به نام آلفرد برنارد نوبل دینامیت را اختراع نمود! دینامیت در جنگ و برای کشتن انساهای بی گناه استفاده شد! نوبل که از این اتفاق ناراحت بود! در وصیت نامه اش وصیت نمود سرمایه اش را به عنوان جایزه سالانه به کسانى اعطا ‌شود که طى سال هاى گذشته خدمت بزرگى به جامعه انسانى انجام داده اند بالاخص در زمینه صلح. و این بهانه و ابزاری شد برای تسلط بیشتر همان جنگ طلبان و جنگ افروزانی که دیروز با دینامیت نوبل به کشورها و مردم حمله می کردند اما این بار نه با دینامیت که با جایزه صلح و تندیس نوبل!!
خرس طلا و گلدن گلوب و جشنواره های دیگر هالیوودی و غیر هالیوودی نیز از همین قماشند!

خلاصة الکلام:

شما هم همین کار را انجام بدهید در این فرصت پیش آمده و بهار بیداری اسلامی شروع کنید به تأسیس سازمان و جشنواره و برگذاری مسابقات مختلف!

فراخوان بدهید! شناسایی کنید! مجاهد بیابید! دانشمند بیاید! تقدیر کنید! و توسط آن فرهنگ سالم وتصفیه شده اسلامی را به بدن بیمار جامعه جهانی، بالاخص ملل مسلمان، که جزء اهداف و وظایف شما است تزریق کنید. آنها قهرمان سازی می کنند شما لطف کنید و قهرمانان واقعی و داشته ما را به جهانیان معرفی کرده و الگو کنید! کم دانشمند و انقلابی و شهید و نماد که نداریم، یکی را پیدا کنید که فقط مثل نوبل وصیت کرده باشد! مبدع و مبتکر نیستید( که لابد هستید!) لااقل هنر تقلید و کپی داشته باشید!
به امید دیدن جشنواره ای که تندیسش میدان آزادی و لؤلؤ باشد. به امید دیدن روزی که مردم جهان تندیسی را بالای سر ببرند و بر آن بوسه زنند که نماد مقاومت و یگانه پرستی باشد. انشاءاللهمعامله امام با امام در روز قدس چهارشنبه 7 تیر 1396
فلسطین در دست مردم ایران جمعه 2 تیر 1396
چرا موشک⁉️ پنجشنبه 1 تیر 1396
پیامی در دل موشک دوشنبه 29 خرداد 1396
دست گیری کریمانه و هدفمند یکشنبه 28 خرداد 1396
️انحراف و تنزل جمعه 26 خرداد 1396
مسئولیت پذیران|مسئولیت بگیران یکشنبه 21 خرداد 1396
خوب است سران فتنه فریاد بزنند: ما شکر خوردیم کامیون کامیون! یکشنبه 28 دی 1393
اتحاد دو پیامک یکشنبه 8 بهمن 1391
یکی از موارد قابل پیگیری و شایسته سوال از تولیت حرم امام خمینی (ره) و موسسه تنظیم نشر آثار شنبه 13 خرداد 1391
سه گانه ای از نمایشگاه بین المللی کتاب!!! شنبه 30 اردیبهشت 1391
اگر مبدع و مبتکر نیستید( که لابد هستید!) لااقل هنر تقلید و کپی داشته باشید! پنجشنبه 21 اردیبهشت 1391
خدایا همین!! پنجشنبه 18 اسفند 1390
حضرت آیت الله آملی لاریجانی، تا دیر نشده برادر بزرگترتان علی را نصیحت کنید!! جمعه 5 اسفند 1390
گورباچف هم کمی دیر فهمید ولی بالاخره فهمید! چهارشنبه 26 بهمن 1390
لیست آخرین پستها