تبلیغات
بفرمائید حقیقت! گوارای وجودتان! - حضرت آیت الله آملی لاریجانی، تا دیر نشده برادر بزرگترتان علی را نصیحت کنید!!

حضرت آیت الله آملی لاریجانی، تا دیر نشده برادر بزرگترتان علی را نصیحت کنید!!

 

نوشته شده توسط:محمدرضا


این روز ها از علی لاریجانی خبرهایی می شنویم و رفتارهایی  می بینیم که از خانواده لاریجانی انتظار نداشتیم! این رفتارهای کودکانه و بی تدبیرانه از علی لاریجانی چیست که سر می زند؟!

ایشان اخیرا تحمل شنیدن یک نقد و دیدن حتی یک مخالف را ندارد و  گویا تمام رسالت و وظیفه ی خود را در شکایت از نیروهای ارزشی و خودی می بیند و به جای پاسخ به سوال و نقد های مطرح شده دست به  شکایت و بازداشت و پرونده سازی برای نقادان و سوال کنندگان از خودش می زند که اتفاقا این کار در اصطلاح خودشان اقدامات ماجراجویانه و پلیسی و رفتارهای عجولانه و
بی خردانه
نام دارد !

این رفتار ها و اقدامات به خاطر چیست؟ جز اینکه از پاسخ گویی و رد اتهام عاجز و ناتوان است مگر ایشان تریبون ندارد؟ رسانه ندارد؟ صدا و سیما سخنانش را بازتاب نمی دهد؟ مخاطب ندارد؟ پس چرا شکایت؟؟

حضرت آیت الله آملی لاریجانی به او برسانید به جای این کارها جوابگو باش! به فهم و درک و تشخیص مردم ایمان داشته باش!  آقای هاشمی و دیگران با اینگونه رفتارها و تکیه به دادگاهای ویژه به کجا رسیدند؟! توانستند جلوی آگاهی مردم را بگیرند؟! مردم از انحرافشان با خبر نشدند؟

ما بارها از خود دکتر شنیده ایم که شکایت و تهدید و رفتارهای خشونت آمیز دلیل نداشتن منطق صحیح و  به بن بست رسیدن طرف مقابل است!

خلاصه به اخوی بگو این کار نتیجه ای جز منزوی شدن خودشان در بین نیرو های انقلابی و شاد نمودن دشمنانمان نخواهد داشت.

با او اتمام حجت کن !! همین