تبلیغات
بفرمائید حقیقت! گوارای وجودتان! - جدایی نادر از سیمین یا جدایی جشنواره فیلم فجر از آرمانهای انقلاب!

جدایی نادر از سیمین یا جدایی جشنواره فیلم فجر از آرمانهای انقلاب!

 

نوشته شده توسط:محمدرضا

جشنواره فیلم فجر قرار بود پایگاهی باشد برای انقلاب اسلامی! نماد و جایزه اش سیمرغ است سیمرغی که در ادبیات ما نماد اخلاق، عرفان و کمال انسانی است! آن چه برای آن انقلاب کردیم و آرمانمان است.

در مقابل جشنواره فیلم فجر انقلاب و سیمرغ بلورینش، جشنواره های  صهیونیستی قرار دارد! جشنواره های هالیوودی و غیر هالیوودی از قبیل: اُسکار، ونیز، کن و... که جایزه اش خرس است و گلدن گلوب و ...!

آرمانشان مشخص است! یعنی هر چه باشد کمال انسانی و اخلاق نیست. آنها به فکر تسلط بر جهان و استعمار هستند که تنها راهش هم به فساد و تباهی کشیدن جوامع  و جوانان کشورهای مختلف است و کمپانی ها و جشنواره هایشان،  عهده دار همین  کار هستند و این هدف در تولیدات و انتخاب هایشان أَظهر من الشمس است.

پس مسیر دو تا است و کاملاً در جهت متضاد و جمعشان  غیر ممکن! اگر احیاناً این دو در موردی مسیر و صراطشان یکی شد و به وحدت رسیدند!! یقینا یکی اشان یا آرمانش را فراموش کرده و یا پا روی آن گذاشته است.

اتفاقی که در جدایی نادر از سیمین با جدایی جشنواره فیلم فجر از آرمانهای انقلاب افتاد.

جدایی نادر از سیمین هم در پایگاه انقلاب!! سیمرغ بلورینِ نماد کمال انسانی و اخلاق می گیرد و هم در جشنواره هالیوودی گلدین گلوب و خرس طلا می گیرد!

از این فیلم هم مسئولین به اصطلاح پایگاه انقلاب!! و بعضی از گارگردانان و بازیگران ما به وجد آمده و تبریک می گویند هم وزیر امور خارجه آمریکا و آنجلیناجولی  فاحشه!


هم درتلویزیون و سینمای ما تبلیغ و اکران می شود هم در تلویزیون و سینمای اسرائیل!
آنها اهداف پلیدشان را فراموش نکرده و از مسیرشان خارج نشده اند این ما هستیم که از مسیر و آرمانهای انقلاب  خارج شده و کاری کرده ایم که دشمن سر از پا نشناخته و هر جایزه و تندیسی که دارد نه به جدائی نادر از سیمین که به جدائی ما از مسیر انقلاب می دهد!

  مدیران و مسئولان پایگاه انقلاب! اگر هنوز در مسیر و خط امام و انقلاب هستند لا اقل به خود شک کنند!! که امام عظیم الشأن مان بارها و بارها فرمودند: اگر دشمن از شما تعریف کرد، باید به خود شک کنید!